products

Restauracja / Bar / Club Loft Style Regał półokrągły Design Frame Rustic Chic Storage

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Foshan, Chiny
Nazwa handlowa: Sendy Furniture
Numer modelu: RL-1305
Minimalne zamówienie: 5szt
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: pianka + karton
Czas dostawy: 25-30 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, Western Union, T / T
Możliwość Supply: 500szt miesięcznie
Szczegóły informacji
Numer modelu: RL-1305 rozmiar: W100 * L200 * D30cm
Ogólne imię: Regały Loft Style / Industrial Style Storage używane dla: Restauracja, bar, klub, kawiarnia, hotel, dom, biuro
zainstalować: Tak materiał: Metal + drewno

opis produktu

Wykonane na zamówienie regały metalowe i drewniane w stylu loftu rustykalne, stylowe, przemysłowe ramy trapezowe

  • Kiedyś meble przemysłowe były używane w fabrykach i magazynach, i były całkowicie napędzane przez funkcję z niewielkim poszanowaniem dla estetyki.

  • Teraz jednak meble przemysłowe są jednym z najbardziej pożądanych produktów w każdym domu, a czasami są tak drogie, jak wykonane na zamówienie meble.

  • Zabytkowe meble przemysłowe i akcesoria są niebywale modne w domach na terenie całego kraju, czy to w podmiejskich renowacjach magazynów, czy też w okolicznych osiedlach - to wygląd, który można zastosować w wielu wnętrzach jako wszechogarniający wystrój lub po prostu wykorzystywane do wyskoków osobowości i uroku.

  • Meble przemysłowe niekoniecznie oznaczają, że przedmiot zachowuje swój pierwotny cel. Na przykład, stół roboczy może stać się niewiarygodnie dramatycznym i solidnym stołem kuchennym w domu, lub miejsce na ciągnik może zostać odremontowane jako stołek.

  • Ponadto meble przemysłowe mogą być nowo zaprojektowane i opracowane, ale wykonane z materiałów przemysłowych, które w związku z tym są całkowicie nowe.

  • Na przykład, nierzadko zdarza się, aby zobaczyć surowe metale i drewno z odzysku użyte w jednym projekcie, aby stworzyć gotowy element, który mógł nigdy nie zobaczyć wnętrza fabryki, ale nadal byłby uważany za "przemysłowy" w wyniku jego ogólne odczucie i smak.

  • Ale to nie tylko duże, funkcjonalne przedmioty, które można nazywać meblami przemysłowymi - lustra, lampy i zegary można również oznakować przemysłowo, jeśli są zrobione z pewnych surowców, które inaczej wyglądałyby jak w domu w pracującym magazynie.

  • Z pewnością przedmioty te istniały w fabrykach i można je teraz znaleźć jako oryginalne, zabytkowe, przemysłowe elementy.

  • W skrócie - meble przemysłowe mogą mieć swój pierwotny dom w fabrykach i magazynach w całym kraju, ale jest to wygląd, który bardzo dodaje osobowość, współczesny "piasek" i urok do przestrzeni mieszkalnych w całym kraju.

RL-1305 Loft Style Regały Spec
Nazwa przedmiotu Półki w stylu Loft
Przedmiot nr. RL-1305
Używany do Restauracja, bar, klub, kawa, hotel, dom, biuro
Wytworzone na zamówienie Rozmiar wykonany na zamówienie
Styl Styl przemysłowy / rustykalny elegancki styl
Próbka dostępna Nie akceptuj
Tom 0,5 cbm ~ 5 cbm
zainstalować TAK
Użytkowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz Wnętrz

RL-1305 Szczegóły regałów w stylu Loft
* Mocna metalowa konstrukcja z bardzo dużym obciążeniem niedźwiedzia * Płyta szalunkowa z litego drewna, ekologiczna i zdrowa
* Połącz szczegóły * Regulowana podnóżka, zachowaj stabilność i chroń swoją podłogę

  • RL-1305 Półki w stylu Loft Różne wymiary Przegląd (mile widziany kontakt z naszą sprzedażą uzyskać więcej opcji)

Szczegóły kontaktu
Mrs Jiang

Numer telefonu : +8615802503733

WhatsApp : 008615802503733